Program pre deti

Golfový a športový klub Trenčín - Mariána Hossu pozýva na golfový nábor / tréningy deti

Kedy: Zaradenie do skupiny po dohode s trénerom
Kde: HOSS SPORT CENTER, Karpatská 7537, sídlisko Noviny, Trenčín


Golfové tréningy pre deti, deti do 12 rokov hrajú u nás ihrisko od 1 eura!

Pokiaľ Vám daný termín nevyhovuje, môžte sa dohodnúť telefonicky na 032 / 641 00 13 alebo emailom na info@golftrencin.sk

Tešíme sa na Vašu návštevu!-)
 

Viac informácii


Pozývame všetkých rodičov s deťmi na návštevu nášho nového multifunkčného športového areálu.

Čo ponúkame:

Ponúkame program pre všetky vekové skupiny detí od 5 rokov a mládeže orientovaný na pohybovú všestrannosť a základy pre rôzne športy s potenciálom výkonnostného športu vo vybranom športe.

Zámerom je oboznámiť deti s rôznymi druhmi športu (futbal, tenis, florbal, basketbal, basebal, atletické športy, atď.) zábavnou formou podľa najmodernejších metodík.

Cieľom je priviesť čo najviac detí k športu a dať im základy zdravého životného štýlu, ktorý im pohybom prispeje nielen k lepšiemu zdraviu a odolnejšiemu organizmu, ale aj lepším výsledkom v škole. Spomeňte si na svoje detstvo ako ste sa hrávali na ihriskách za domom a intuitívnou formou ste získali všeobecné zručnosti pre pohyb. Aj Marián Hossa sa stal úspešným športovcom vďaka jeho pohybovej všestrannosti získanej rôznymi hrami za barakom a nie len tréningom na zimnom štadióne.

Zaregistrujte sa už dnes pre Vašu ukážkovú lekciu zdarma. Stačí len prísť športovo oblečený a všetka športová výstroj Vám bude poskytnutá zdarma!

Kontaktujte nás emailom na: info@hosscorp.sk alebo priamo v našom areáli.