Ponuka prenájmu športovísk firemným partnerom

Touto cestou by sme Vás radi oslovili s našou ponukou na spoluprácu. V dnešnej náročnej a uponáhľanej dobe sa často opomína kvalita života. Naviac kvalitní a zdraví ľudia sú stále najväčšou hodnotou firmy i spoločnosti. Práve preto by sme Vám radi ponúkli za veľmi výhodných podmienok priestory nášho novo vybudovaného multifunkčného športového areálu pre pravidelné športovanie a organizovanie teambuildingových aktivít Vašej firmy.

Či už sa rozhodnete využiť našu ponuku v prílohe pre Vás, manažment, radových zamestnancov, rodiny s deťmi alebo pre firemných partnerov, veríme že táto minimálna investícia sa Vám niekoľkonásobne vráti nielen v zdravom životnom štýle, ale aj v utuženom kolektíve, spokojných rodinách či v lepšej partnerskej spolupráci! Individuálny, rodinný, firemný balík 2hod. týždenne na celú sezónu už od 273 eur s DPH! Športové kluby boli vždy miestom pre športovanie a stretávanie sa úspešných ľudí a ich rodín a tieto hodnoty by sme radi zachovali aj pre nové počítačové/internetové generácie!

(dostupnosť vďaka umelým povrchom takmer celoročne v závislosti od počasia okrem zimných mesiacov)

  • Partner A - 2hod. týždenne 273,00 € s DPH / sezóna
  • Partner B - 3hod. týždenne 378,00 € s DPH / sezóna
  • Partner C - 4hod. týždenne 462,00 € s DPH / sezóna
  • Možnosť organizovania firmených turnajov v rôznych športoch.

Trénerský balík od 2+hod. týždenne.

Partnerstvom s nami prispievate na dobrú vec, kde prostredníctvom našej neziskovej organizácie HOSS Heroes môžeme poskytnúť ZDARMA naše športoviská vo vymedzených časoch vrátane vybavenia deťom z materských a základných škôl ako i organizovať športové podujatia pre znevýhodnené skupiny detí! ĎAKUJEME!-)